20.3.2019

גוגל יצרה בהלה: מוחקת תוכן מחשבונות גוגל פלוס, אבל לא מגוגל תמונות

האם גוגל תמחוק לנו את כל התמונות? זה הרושם שנוצר מן המייל ששלחה גוגל היום למליוני משתמשיה ברחבי העולם. גוגל אכן תמחוק לנו תמונות וסרטונים מחשבונות גוגל פלוס, אבל לא מ"גוגל תמונות", למשל.


זוהי ההודעה ששלחה גוגל:


שלחנו לך את ההודעה הזו מפני שיש לך תוכן ב-Google+‎ בחשבון האישי (לצרכנים) שלך ב-Google+‎ או בדף Google+‎ שנמצא בניהולך.

זוהי תזכורת לכך שב-2 באפריל 2019 נסגור את הגרסה של Google+‎ לצרכנים ונתחיל למחוק תוכן מחשבונות Google+‎ של צרכנים. תמונות וסרטונים מ-Google+‎ שנמצאים בארכיון האלבומים ובדפי Google+‎ שלך יימחקו גם הם.

הורדת התוכן שלך ב-Google+‎ עשויה לקחת זמן, לכן כדאי להתחיל לפני 31 במרץ 2019.

אף מוצר אחר של Google (כמו Gmail, תמונות Google, ‏Google Drive, ‏YouTube) לא אמור להיות מושפע או להיסגר בעקבות הסגירה של Google+‎ לצרכנים. כמו כן, חשבון Google שמשמש אותך כדי להיכנס לשירותים האלה יישאר ללא שינוי. לתשומת ליבך, תמונות וסרטונים שכבר גובו בתמונות Google לא יימחקו.

מידע נוסף זמין בדף השאלות הנפוצות המלא בנושא הסגירה של Google+‎.

כולנו בצוות של Google+‎ רוצים להודות לך על שהפכת את Google+‎ למקום מיוחד כל כך.

Google LLC 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043

שלחנו לך את הודעת האימייל הזו כדי למסור לך עדכון חיוני לגבי שינויים חשובים בדף, במוצר או בחשבון שלך ב-Google+‎.

משתמשים פשוטים עשויים לחשוב שמדובר במחיקת תמונות וסרטונים מסיבית משירותים כמו גוגל תמונות או יוטיוב. גוגל אמנם הבהירה כי לא מדובר במחיקה משירותים אלו, אך ההבחנה בין השירותים אינה ברורה לחלק מן המשתמשים.

גוגל מציעה למשתמשים לבצע הורדת נתונים מסודרת באמצעות יצירת ארכיון קבצים, שיישלח לחשבון הדוא"ל. חשוב להבין שתהליך יצירת הארכיון עלול להימשך שעות ואולי אף ימים, תלוי בגודל הארכיון וכמות העומס על המערכת.

ביצעתי תהליך הורדת נתונים, והקובץ הגיע תוך כ-2 דקות. עם זאת, חשוב לשים לב שקובץ הארכיון זמין לשבוע ימים בלבד - קובץ שהופק ב-20/3 יהיה זמין עד 27/3 בלבד. לכן חשוב להוריד אותו בהקדם למחשב.

אין תגובות:

כל הזכויות שמורות לבלוג חופש החיפוש 2007-2012